Říjen 2015

Nákupy kreativních potřeb na AliExpress.com

31. října 2015 v 9:30 | Rézi |  Nákupy
Co takhle dělat v pátek večer? Venku tma, zima, škaredě, ....no a co se takhle kouknout na Ali? Potřebuju knoflíky, nálepky do diáře, lepíky, potřeby na lakování nehtů.... Znáte to "potřebuji". Proč si neudělat radost? Ráda bych se s Vámi o svoje nákupy podělila. Nyní takto v psané formě, až dojdou, ráda je ukážu na videu ;)

Pojďme na to, začala bych ráda tedy knoflíky. Ráda se zabývám výrobou wrap náramků a na ty je potřeba nějaký knoflík, který bude sám o sobě již šperkem. Z eshopu Stoklasa jsem si zakoupila "zlaté", ale velmi rychle se "ojíždějí" a barva se z nich pomale ztrácí, tudíž jsem zkusila nakoupit tyto kovové a uvidíme, co na ruce udělají:


10 kousků za 1,6 $
Odkaz na produkt ZDE

5 kousků za 0,77 $
Odkaz na produkt ZDE


Obrázek bohužel nejde stáhnout.
9 kousků za 0,84 $
Odkaz na produkt ZDE

7 kousků za 0,81$
Odkaz na produkt ZDE


To by bylo z knoflíkové části vše, jsem na ně zvědavá, jaká bude jejich kvalita a použitelnost. Jakmile se mi toho sejde více, tak určitě natočím video ;) Teď bych se vám ráda pochlubila s nálepkami do diáře, lepíky a potřebami na lakování nehtů.

Opět bohužel nejde stáhnout obrázek.
1 pack za 1,58 $
Odkaz na produkt ZDE


6 listů nálepek za 0,73 $
Odkaz na produkt ZDE


Lepíky (pravděpodobně budou poslány nějaké random, protože si nebylo možno
vybrat konkrétní přesné)
Cena jednoho bločku 1,23 $
Odkaz na produkt ZDE

Set 6ti archů nálepek za 0,72 $
Odkaz na produkt ZDE

A teď jsou na řadě nehty. Na youtube mě zaujalo zdobení nehtů pomocí takových "čehosi" s kuličkou, na kterou naťupnete lak a pak ho otisknete na nehty. No a taky jsem potřebovala houbičky na tvorbu ombré efektu na nehtech.

Tato sada stojí 1,11 $
Odkaz na produkt ZDE

No a nakonec houbičky:


8 ks houbiček za 0,76 $
Odkaz na produkt ZDE

Tak a to by bylo pro dnešek vše. Uf, dalo mi to pěkně zabrat vše sepsat ;) Snad jsem Vás alespoň trochu inspirovala a budu velice ráda za Vaše typy, co na Ali zakoupit.
MEGA HAUL!!

30. října 2015 v 9:55 | Rézi |  Nákupy
Je tu další video, tentokráte obrovské nákupy ;) Noo...je to na pěkně dlouho, takže kávičku s sebou ;)

Video ZDE


Prokombinovala jsem vícero nákupů do kopy a vzniklo z toho asi cca půlhodinové video ;) Mrkněte, budu ráda za komentář i zhlédnutí.

Vánoční mentolový věnec - návod

29. října 2015 v 10:24 | Rézi |  Tvoření
Mentolová je moderní, je moderní v oblékání, interiérech i dekorování. A já jako správná ovce jsem nemohla být pozadu ;)

Nové video ZDE


Vánoční věnec - návod

27. října 2015 v 10:32 | Rézi |  Tvoření
Je tu nové video ;) Tentokrát se jedná o vánoční věneček na dveře. Návod najdete ZDE


Ombré nehty

22. října 2015 v 13:23 | Rézi |  Tvoření
A je tu další video (pomale ani nestačím přidávat odkazy ;) ) Tentokráte z úplně jiného soudku, a to OMBRÉ NEHTY. Respektive moje verze tohoto podání ;) Stačí 3 laky, houbička a je to ;) Nehty mám již 6tý den a pořád jsou skoro perfektní, moc doporučuju.
Video ZDE

HAUL dekorace

16. října 2015 v 17:11 | Rézi |  Osobní rozvoj
Hola hola, jsem tu s dalším videem, tentokráte nákupním ;) No a co je na to videu jinak? Mám dlouhýýý vlasyyy :D :D No, posuďte sami, jak mi to sekne či ne ;)

Video ZDE


Clip in vlasy Loca Hair - 100% lidské vlasy

14. října 2015 v 17:48 | Rézi |  Nákupy
Ahoj ahoj ahoooj!

Tak je tu další video, jsem "plodná", že? ;) A tentokráte je to nákupové video, z kolonky UNBOXING aneb hezky česky - rozbalování. Jedná se o clip in (příčesy) - 100% lidské, neevropské vlasy. Mrkněte, jak se mi líbí, co na ně říkám a jak vypadají v reálu ;) Vlasy jsem zakoupila na e-shopu: Locahair.cz

Video ZDE


Vlasy jsem si po videu jen velmi rychle zběžně zkusila. Musím říct, že na mých vlasech drží, ale ještě musí krapet dorůst, protože nahoře dělají takovou tu "věc", ale komo vlasy :D Aneb nahoře krátké a pak ty dlouhé cáry...což jsem už jako dítě (a přetrvalo mi to do dnešních dní) ze srdce nesnášela. Než natočím nějaké video, jak si je nasazuji, tak to ještě pár cm bude chtít ;) Barvu jsem trefila perfektně a je super, že jsou našity v jemných trsech a netvoří takové ty nepřirozené chuchvalce vlasů, na kterých je patrné, že nejsou vaše. Vlasy jsem trošku zkusila i žehličkou natočit a nebyl problém. Během příštích dní se je pokusím ještě umýt a budu doufat, že se alespoň trošku zvlní ;)

Jak fotit svatby - pro začínající fotografy

13. října 2015 v 8:48 | Rézi |  Osobní rozvoj
Dnes je tu téma z trochu jiného soudku. Jelikož se živím i focením, rozhodla jsem se shrnout své zkušenosti z focení svateb do videa. Nejedná se o video technického rázu, spíše o zkušenosti, tipy, rady, triky, popis průběhu dne apod. Mrkněte a snad vám bude přínosem ;)


Video ZDE

Podzimní dekorace - věnce

8. října 2015 v 15:06 | Rézi |  Tvoření
S přicházejícím podzimem mám naprostý útlum ve všem. Nechce se mi do práce, nechce se mi fotit, nechce se mi zkrátka nic. Máte to taky tak? Ale nevím proč, chytla mě "natáčecí slina". Snad každý den dávám nové video...jak dlouho mi to vydrží? Toť otázka :D Přidala jsem 2 videa o podzimních dekoracích. Respektive o dekorování věnců. Jeden jsem vyrobila do školky a jeden věnuji jako dárek přítelové mamce k svátku.


Video ZDE


Video ZDE

Snad Vám videa budou alespoň malou inspirací.

Menstruační kalíšek Lady Cup

6. října 2015 v 16:36 | Rézi |  Nákupy
Krásný den všem, natočila jsem nové video týkající se používání a zkušeností s menstruačním kalíškem od Lady Cap. Video najdete ZDE.


Kalíšek má hned několik výhod. Oproti vložkám či tamponům je:
1.) hygieničtější
2.) ekonomičtější
3.) ekologičtějí

Chcete se dozvědět více o jeho používání a mých doporučeních a zkušenostech? Klikněte na odkaz na video ;)

Máte také zkušenost s používáním kalíšku? Máte nějaké dotazy či typy a triky? Napište mi, budu ráda ;)