Hubneš, hubnem, hubneme

5. února 2015 v 9:24 | Rézi |  Hubnutí
A je to opět tady ;) Sluníčko začíná vylízat a mě už začlo lézt na mozek to, jak vypadám. Nejsem žádná tlustice si myslím, ale jsem prostě mohutná a dobrých 20 kg na sobě mám zbytečně. Tudíž od začátku roku tak nějak v hlavě přehodnocuji a přemýšlím, co se sebou. Nebudu vám lhát, mám ráda jídlo, hodně jídla Úžasný Nicméně už bylo na čase si říci STOP!


Před několika dny jsem měla střevní chřipku a tak nějak mě zlobila střeva a postupně jsem si uvědomila, jak škaredě se ke svému tělu chovám. Málo pohybu, strava chudá na zeleninu a ovoce, mnoho pečiva, pšeničné mouky. Vánoce jsem prožila celkem aktivně, jídla bylo hodně, ale ne extra přežírání a každý den hodinová vycházka. Cca posledních 30 dní opravdu makám. Cvičím na stepperu, sedy lehy, kliky... a světe div se!!!! Od 16.2. jsem objednaná do fitka s osobní trenérkou. Před pár minutami jsem si s ní dovolala, zní velmi příjemně a už se moc těším. Tato myšlenka ve mě uzrávala déle, především proto, že mě dost bolí záda (z věčného hrbení se u počítače a ručních prací). Sama si do fitka netroufám, vůbec nevím, jak správně na těch všech strojích cvičit. Myslím, že najmout si trenérku na pár prvních hodin a nějaké sestavení cvičebního plánu bude ideální. Pak už si mohu do posilovny chodit v jakoukoliv denní hodinu a cvičit si, jak já budu potřebovat.

Doma cvičím hlavně na stepperu, plus nějaké vrtění zadkem Úžasný plus vycházky venku s přítelem a pejskem. Nicméně, je tu holý fakt, že 70% své postavy ovlivníme jídlem, 30% cvičením.... musím tedy zapracovat hlavně i na skladbě svého jídelníčku. Včera jsem si koupila konečně kuchyňskou váhu. Vše jsem vařila a pekla od oka a mnohdy to nebylo zrovna ok. Jím teď více zeleniny a ovoce, ale musím tedy říct, že jsem z toho nadmutá jako koza. Dle Jill a její knihy "Ovládněte svůj metabolismus" jsem zařadila jednou denně pravý zelený čaj. Piju převážně jen vodu a snažím se nepřecpávat sladkostmi. Nehoní mě teď tolik chutě na sladké a když si uvědomím, kolik to obsahuje kj, tak si to raděj odpustím ;)

Jak jste na tom v roce 2015 vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama