Life is sweet

18. srpna 2014 v 13:20 | Rézi
Život je sweet, život je sweet...neustále mi jede v hlavě píseň od Bena Cristovaa.... ;)


Mám dobrou náladu...já ji mám vlastně skoro pořád, ale dneska obzvláště. Ráno váha ukázala o kilo méně, což už jsem se chlubila v článku, který si píšu k spalování tuků. A taky!! POZOR! Mám za sebou první pohovor. Byla to jedna mateřská školka zde ve městě. Uvítala mne příjemná paní, nejspíše zástupkyně ředitelky nebo personalistka. V kanceláři čekala ještě jedna paní učitelka. Velmi příjemně jme si popovídaly. Školka má moderní a akční paní ředitelku, tudíž se každým dnem rozvíjí a vyvíjí a vítají mladé a aktivní lidi. Řídí se dle knihy Respektova a být respektován (už jsem o ní hodně slyšela, ale musím si ji pořídit a přečíst). Zítra mi mají volat, jak jsem dopadla... uvidíme. Zítra (19.8.) jdu ještě na jeden pohovor do tyflocentra.

Myslím, že je super na životě hledat pozitiva. Ať už mě do MŠ přijmou nebo ne, tak je to zkušenost, příjemná zkušenost. Poznala jsem nové prostředí, příjemné lidi. Jsem nadšená. Musím uznat, že jsem byla lehce nervózní před pohovorem, i když mi zase až tak o moc nejde, protože podnikání mne uživí. Jakmile jsem uviděla paní zástupkyni, tak ze mne vše spadlo. Zdá se, že ve školce vládne skvělá atmosféra.

Během pohovoru mne napadlo ještě pár faktů, která by bylo vhodné doplnit do životopisu. Doporučuji tam opravdu vepsat vše, protože já např. ve školce zaujala svým kurzem zumby, aerobiku, cvičení s dětmi atd.

Dám vědět, jak se to vyvine...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama